SiteTR'a Hoşgeldiniz

Üye olup sitenizi ekleyebilir, diğer sitelerle ilgili düşüncelerinizi paylaşabilir veya arkadaşlarınıza ilgili siteleri tavsiye edebilirsiniz.

Facebook

Facebook hesabınız ile hızlı giriş yapabilirsiniz

Hemen Üye Olun!

Kullanıcı Girişi

Şifremi unuttum

34surucukursu.com

Kurum olarak amacımız doğru araba kullanmayı en üst seviyeye yükselten, kendini ve aracını tehlikeler karşısında güvende tutabilen, yol ve trafik koşullarını en iyi şekilde kullanmayı başaran sürücüleri topluma kazandırmaktır

Bateri Dersi

Konusunda uzman eğitimcileri ile İstanbul Müzik Akademisinde Bateri eğitimi alabilirsiniz.

Dİn Dersİ Sİtesİ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi ile ilgili tüm dökümanlar burada.

Dinamik Okuma

Dinamik Okuma hızlı okuma üstünde 25 yıldır yapılan beyinle ilgili çalışmalara dayanır.Aynı zamanda Tüm Beyinle Okuma Sistemi olarak tanımlanan ve daha hızlı okumanızı sağlayan bir

Etkin Hızlı Okuma Sistemi

Okuma ve Anlama hızlarınızı geliştirin. Bireylere ve Şirketlere yönelik Etkin Hızlı Okuma eğitimleri, eğitim setleri, yazılımları.

İngilizce Öğretmeni Ahmet Tekin'in Sayfası

İngilizce Öğretmeni Ahmet Tekin hakkında bilgi veren site

İzmir Fatih Dersanesi

İzmir Fatih Dersanesi

Matematik Ankara

Öğrencilerime matematik geometri dersinin yanında verimli ders çalışma teknikleri ve problem çözme yöntemlerini de öğretmekteyim.

Muzikkursu.com

Müzik Kursu ve Gitar Dersi verilir.

Online Şan Dersleri

Şarkı söylemek bir sanat olmanın dışında insanların en zevk aldığı yegane hobilerden biridir. Günlük yaşamlarının birçok bölümünde ses eğitimi konusunda en ufak bilgisi ya da iddiası olmayan herkes tek başına ya da bir araya gelerek şarkı söyleme zevkini yaşayabilirler.

Site Ekle