SiteTR'a Hoşgeldiniz

Üye olup sitenizi ekleyebilir, diğer sitelerle ilgili düşüncelerinizi paylaşabilir veya arkadaşlarınıza ilgili siteleri tavsiye edebilirsiniz.

Facebook

Facebook hesabınız ile hızlı giriş yapabilirsiniz

Hemen Üye Olun!

Kullanıcı Girişi

Şifremi unuttum

Aliağa Ticaret Odası

Aliağa Ticaret odası Resmi web sayfaları. Ticari faaliyetleri ve toplantıları ile ilgili genel bilgiler, yönetim kurulu duyuruları ve üyeler ile ilgili bilgiler sunan internet sitesi.

Balıkesir Bakkarlar Ve Bayiler Odası

balıkesir bakkallar odası

Bugiad Bursa Aktif Genç Işadamları Derneği

sitemizde, bugiad'ın, üyelerinin ve bursa'nın tanıtımı vardır. import, export, insan kaynakları ve dger faydalı linkleri ve aktivitelerimizi bulabilirsiniz

İstanbul Sanayi Odası Vakfı

Amacımız; İstanbul Sanayi Odası' na mensup sanayici ve iş adamlarının bilgi, deneyim ve iş yetenekleri ile yurtdışı ilişkilerinden yararlanarak ülkemizin kültürel, bilimsel, teknolojik, sosyal ve ekonomik gelişimine katkılar sağlayacak girişimlerde bulunm

Kozmopolik

Doğum günü, düğün, nişan, özel parti ve eğlenceleriniz için, dansöz, fasıl ekibi ve eğlence adına ihtiyacınız olan her konuda bize ulaşabilirsiniz.

M3 Works Kurumsal Organizasyon

M3 Works, hayatlarının büyük bir bölümünü oluşturan profesyonellere, iş yaşamına küçük molalar verdirerek, sanat aracılığıyla motivasyon, eğlence ve takım çalışması (teamwork, team building), takım ruhu değerlerinin kazanılması çalışmaları yapmaktadır.

Omsiad

omsiad - Ofis Mobilyaları Sanayi ve İşadamları Derneği mobilya, dernek, iş, sanayi, omsiad, nurus, m

Ozlem

Tüm Türkiye genelinde Düğün- Sünnet Organizasyonları ve Balon süslemesi yapılmaktadır.

Şehir Plancıları Odası

TMMOB Şehir Plancıları Odası Web Sitesi

Site Ekle