SiteTR'a Hoşgeldiniz

Üye olup sitenizi ekleyebilir, diğer sitelerle ilgili düşüncelerinizi paylaşabilir veya arkadaşlarınıza ilgili siteleri tavsiye edebilirsiniz.

Facebook

Facebook hesabınız ile hızlı giriş yapabilirsiniz

Hemen Üye Olun!

Kullanıcı Girişi

Şifremi unuttum

Uydurulan Din Kuran Daki Din

Dine ilave edilen hurafe ve uydurmaların neler olduğunun, neden ve nasıl uydurulduğunun v.b. gösterilmesi. Kuran'dan dinin nasıl anlaşılacağının ve yanlışların nasıl düzeltileceğinin açıklanması

Yaratılış

Bu sitede dünyadaki mükemmel Yaratılış mucizelerini okuyabilirsiniz.

Yaratılış Atlası

Sadece birkaç fosil örneği bile evrim teorisinin bilim tarihinin en büyük sahtekarlığı ve aldatmacası olduğunu ispatlamaktadır.

Yaratılış Atlasının Dünya Çapında Etkileri

Bütün dünyada yankı uyandıran dev eser Yaratılış Atlası ulaştığı her ülkede yabancı basının ifadesiyle ideolojik deprem etkisi uyandırdı.

Yaratılış Müzesi

Bu sitede Harun Yahya'nın Darwinizmi kökünden yıkan eser ve çalışmalarını ve bu çalışmaların dünya çapındaki etkilerini gözler önüne seren haber ve gelişmeleri bulabilirsiniz.

Yaşayan Fosiller

Darwinizm'i tam anlamıyla susturan yaşayan fosillerin sayısı milyonları bulmaktadır. Bunların bir kısmı, depolarda saklanmaktadır. Sadece çok az bir kısmı bazı müzelerde sergilenmektedir. Bu site, Darwinizm'e tam cevap hükmünde olan bu fosillerin gizlen

Site Ekle