SiteTR'a Hoşgeldiniz

Üye olup sitenizi ekleyebilir, diğer sitelerle ilgili düşüncelerinizi paylaşabilir veya arkadaşlarınıza ilgili siteleri tavsiye edebilirsiniz.

Facebook

Facebook hesabınız ile hızlı giriş yapabilirsiniz

Hemen Üye Olun!

Kullanıcı Girişi

Şifremi unuttum

SiteTR Hakkında

Türkiye'nin kategorik website indeksi olarak yola çıkan SiteTR 15 Eylül 2004 tarihi itibariyle faaliyete geçmiştir. SiteTR tamamen Türkçe bir platformda, yeni başlayan veya varolan internet kullanıcıları için internet imkanlarından daha verimli faydalanmalarını amaçlayan, sitelerle ilgili dizinlemenin yanı sıra kullanıcı yorumları ve oylama sistemi ile de ek bilgiler sunan bir dizin sitesidir.

Hizmet kalitesi ile Türkiye'nin kategorik arama motorlarında kısa sürede kendine yer edinmiştir.

SiteTR, yeni internet trendlerini uygulayan ve siteleri etiketleyerek kullanıcıların ilgili sitelere daha hızlı ulaşmasını sağlayan yöntemler de kullanmaktadır. Bu yolla Türkçe içerikli sitelerin daha kolay bulunması hedeflenmiştir.

SiteTR servislerinin en büyük amacı ülkemizde Internet kullanımı arttırmak ve Türk kullanıcılarının Internet imkanlarından daha hızlı ve verimli faydalanmalarını sağlamaktır. Bu amacımıza ulaşmak için siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü öneri ve düşünceleri duymaktan mutluluk duyacağız.


Site Ekle